BİREYSEL ISITMA SİSTEMLERİ

“Bireysel ısıtma; ısıtılmak istenen mahalin kombi ya da doğalgaz sobasıyla her kullanıcının kendi konfor şartına göre ayarlanarak ısıtılmasıdır.“

DOĞALGAZ – KOMBİ – RADYATÖR

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır.

Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ

“Isı ihtiyacının fazla olduğu yerlerde, ihtiyacın tek bir merkezden çözülmesi ve sistemin buna göre tasarlanmasıdır.“

Merkezi sistemler, kullanım yerine göre yer tipi, duvar tipi, teknolojisine göre yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak ayrılırlar .

Popülaritesi son 10 yılda ciddi anlamda artan yoğuşmalı sistemler, yanma sonucu oluşan atık gazların içerisinde bulunan su buharının enerjisini, özel dizayn edilen ısı eşanjörü vasıtası ile kapalı devre suyuna aktararak verimliliğin artmasını sağlarlar .

Kaskad sistemler ise, yüksek ihtiyaçlara cevap verebilmek için birden fazla kazanın paralel çalıştırılması ile oluşturulmuş sistemlerdir. Birbirine bağlı ve oransal kontrollüçalışan kaskadlar, yatırım maliyeti açısından tek bir büyük kazandan daha ekonomik olabilirler ve günümüzde en çok tercih edilen sistemler arasında yerini almaktadır.

ISI POMPASI SİSTEMLERİ

“Isı pompası; içerisinde soğutma çevrimi bulunan, Isıtma / Soğutma / Sıcak Su ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış olan cihazlardır.“

Avrupa’da çok uzun zamandır kullanılan bu sistemler, enerjinin öneminin arttığı 2000’li yıllarda ülkemizde de sıkça duyulur hale gelmiştir.

Özellikle doğalgazın bulunmadığı yerlerde çok efektif bir çözüm olarak karşımıza çıkan bu sistemler, doğalgazın mevcut olduğu bölgelerde ise, amortisman hesapları dikkate alınarak avantajlı olan sistem üzerine kullanımı belirlenmektedir .

Üçay Mühendislik, Isı Pompası Sistemleri konusunda tasarım, projelendirme ve uygulama noktasında bilgi birikimi ve tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

ENDÜSTRİYEL TESİSAT

Tesisat çeşitleri ise birbiriyle birçok konuda bağıntılı olarak mekanik tesisat ve elektrik tesisatı olarak ikiye ayırabiliriz. Kısaca mekanik ve elektrik tesisatı alt dalları ile ilgili bilgi verelim;

Mekanik Tesisat Alanları

1- Isıtma Tesisatı
Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir. Merkezi ve lokal (bölgesel) olarak iki ana başlıkta toplanabilir.

2- Sıhhi Tesisat
Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

3- Yangın Tesisatı
Yangından korunma sistemleri; olası yangın anında insan sağlığına ve eşyalara zarar gelmeden yangını söndürmek amacıyla yapılan tesisat ve sistemlerdir. Binalarda yangın tesisatı: söndürme sistemleri, duman tahliye sistemleri ve basınçlandırma sistemlerinden oluşmaktadır.

4- Klima Tesisatı
Soğutma, bir maddenin veya ortamın sıcaklığını, onu çevreleyen ortamın sıcaklığının altına indirmek ve orada muhafaza etmek üzere ısısının alınması işlemine denir. Soğutulmuş akışkanın borular vasıtasıyla nihai soğutucu cihazlara ulaştırmak yoluyla klima tesisat işlemi yapılır. Merkezi ve lokal olarak iki ana başlıkta toplanabilir.

5- Havalandırma Tesisatı
Havalandırma, kapalı bir alana doğal ya da mekanik yolla temiz hava akımı sağlanmasıdır. İçeri temiz hava girerken, buna eşdeğer hacimde, zararlı gazlarla, kokularla, tozlar­la kirlenmiş ve ısınmış hava dışarı atılır.Mekanik yolla havalandırma, kapalı böl­melere temiz hava emen ya da kirli havayı dışarı atan fanlarla yapılır. Isı ve rüzgâr gibi etkilere bağlı olmayan mekanik havalandır­ma, kolayca denetlenebilir, bu nedenle de belirli bir hızda hava değişiminin zorunlu olduğu yerlerde yaygın olarak kullanılır. Kapalı hacimlerdeki oksijen oranının doğal koşullarda olması gereken seviyede tutulmasını sağlamanın en kolay yolu havalandırma yapılmasıdır. Kullanım sonucu oksijen oranı azalmış ve kirlenmiş (halı, elbise tüyü, parfüm, ter kokusu vs.) hava atmosfere atılır, yerine dışarıdan, yüksek oksijenli ve kirlenmemiş (gerekli filtre sistemlerinden geçirilerek) taze hava alınır. İnsan sağlığının ve verimliliğinin en önemli koşullarından birisi budur. Kirli havanın dış ortama atılması ve dış ortamdan alınan taze havanın filtrelenmesi, zararlı maddelerden arındırılması, istenilen sıcaklık ve nem değerlerine getirilerek iç ortama verilmesi havalandırma sisteminin kapsamındadır.

6- Güneş Enerjisi Tesisatı

7- Doğalgaz Tesisatı
Evlerimizde, sanayi tesislerinde ve iş yerlerinde kullanılan doğalgaz zehirli olmayan, renksiz, kokusuz ve havadan daha hafif bir gazdır. Bu doğrultuda doğalgaz kullanımının güvenli ve kontrollü bir şekilde yapılabilmesi işlemidir.

8- Asansör Tesisatı
Asansör, dikey olarak yük ve insan taşımada kullanılan bir araçtır. Daha yüksek ve derin yapıların yapılmasıyla, insanların ve yüklerin üst ve alt katlara ulaşabilmesi ihtiyacı asansörleri zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda hidrolik, makine daireli ve makine dairesiz asansörler dizayn edilmiş ve sistemin çalışabilirliği ve güvenliği açısından asansör tesisatı altında yürütülmektedir.

9- Basınçlı Hava Tesisatı
Basınçlı hava tesisatı, endüstriyel tesislerde kullanılır. Makineler için gerekli hava, basınçlı olarak tesisata verilir ve borular ile kullanım alanındaki makinelere götürülür. Basınçlı hava tesisatının elemanları; kompresör, filtre, kurutucu, hava deposu ve tesisat boru ve armatürleridir.

10- Medikal Gaz Tesisatı
Sağlık tesislerinde ameliyathane, doğumhane, müdahale odaları gibi cerrahi operasyon yapılan bölümler ile yoğun bakım, reanimasyon servisi, hasta odaları gibi bakım, tedavi alanlarında ve cerrahi aletleri çalıştırmak için medikal gazlar kullanılmaktadır. Bu gazları kullanım noktaları olan uç birimlere kadar dağıtan borulama sistemine medikal gaz tesisatı, bu noktalarda vakum sağlamak için yapılan sisteme medikal vakum tesisatı ve operasyon odaları ile uyutma, uyanma odalarında anestezi gazlarını uzaklaştırmak için yapılan sisteme anestetik atık gaz tesisatı denilmektedir.

11- Çamaşırhane ve Mutfak Tesisatı
Mutfak ve çamaşırhanelerde kullanılan davlumbaz, eksoz sistemleri, makine montaj ve demontajlarının yapılması, kullanım suyu ve pissu hatlarını çekilmesi ve hijyen kurallarının belirlenmesi işlemidir.

12- Buhar, Kondends, Kızgın Su ve Kızgın Yağ Tesisatı
Isıtma, soğutma ve su temini işlemi için yüksek sıcaklıklarda kullanılan farklı akışkanlar ile ilgili tesisat şekilleridir.

13- Havuz Tesisatı
Yüzme havuzları ve süs havuzlarında filitreleme, dezenfeksiyon, su ısıtma sistemleri gibi konuları içerir.

14- Mekanik Otomasyon
Modern yapılarda çalışmakta olan elektrikli sistemlerin otomatikleştirilmesi için yapılan yazılımsal ve donanımsal işleri kapsayan bir kavram olarak görülebilir.

15- Fenni Muayene
Tesisat imalatlarının proje, ilgili standart ve yönetmeliklere uygun bir şekilde yapılmasını takip eden, maliyet konuları ile ilgili teknik verileri koon ve yapının kullanıma uygunluğunu belirleyen tesisat alanıdır.


Vaillant Tam Yoğuşmalı Kombi


Kombilerin verimli şekilde kullanılması adına bakım ve onarımların da mutlaka aksatılmaması gerekiyor.Ülkemizde evden işyerlerine kadar her anlamda bir kombi kullanımı mevcuttur. Çünkü bakıldığı zaman kombilerden her anlamda bir destek alabilmek mümkündür. Bu sebepten dolayıdır ki hemen bir kombi satın alarak kombi montajı işlemlerinin de yerine getirilmesini sağlamaya başlamalısınız. İşte tam da bu aşama da kaliteli firmamız sizlere özverili bir çalışma sunmaya devam ediyor. Haftanın hemen her günü size hitap edecek çalışmalarımıza yer veriyoruz. Burada yapmanız gereken en iyi çözüm yollarından birisi de profesyonel firmamızı bir an önce aramanız olacaktır. Bu sayede ihtiyaçlarınızın en kısa zaman dilimi içerisinde de ortadan kaldırılmasını sağlamaya başlarsınız. Vaillant tam yoğuşmalı kombi ihtiyacınız var ve bütçenize uygun olan modeli bulamıyorsanız üzülmeyin. Çünkü tam olarak firmamızdan hizmet almamanızla ilgili bir durum olduğunu söyleyebiliriz.  O halde hemen sizlerde kaliteli firmamızdan aradığınız hizmetleri bulmaya başlayabilirsiniz. Tam yoğuşmalı kombi konusunda ki ihtiyaçlarınızın da ortadan kaldırılmasını sağlamaya başlamış olacaksınız.


Eca Yoğuşmalı Kombi

Kombi markaları ülkemizde oldukça çeşitlidir. Buna göre sizlerde artık hangi markayı istiyor olursanız olun sorunsuz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Onlardan birisi de sevilerek kullanılan markalardan biri olarak ön plana çıkan Eca olduğunu söyleyebiliriz. Son teknoloji özelliğe sahip olan kombilerin kurulumunun yapılması da önemlidir. Fakat bunun içinde mutlaka doğalgaz proje çizimi yapılması gerekir. Proje çizimleri sonrasında ise satın alacağınız kombileriniz içinde kombi fiyatları öğrenebilirsiniz. 

Kombi Montajı

Satın almış olduğunuz kombilerle ilgili olarak bir diğer izlenmesi gereken yollardan birisi de kombi montajı olacaktır.

 

Kombiler, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamaya yardımcı olan ürünlerden birisidir. Kombi satın alan kişiler kombi montajı konusunda deneyimli firmamıza yönelebilir. Bu sayede sizlerin görmek istediği kalitede bir hizmet ortaya çıkacaktır. Sektörde sürekli olarak kendimizi geliştiren bir ekibiz. Kombilerinizin ev ya da işyerlerinde montajı yapılırken de dikkatli olmaya özen göstermekteyiz. Ne zaman isterseniz bu konuda hizmet almanız mümkün hale dönüşecektir. Üstelik kombilerinizle ilgili olarak montaj işlemlerinden yararlanırken de bundan sonra tonlarca para harciyatı içerisine girmenize gerek kalmayacak. Tam aksine en konomik fiyatlar aracılığı ile kombilerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Avcılar kombi vaillant konusunda da gerekli tüm imkanları sunmaya devam ediyoruz. Villant kombileri kullanıyorsanız montajından bakımına kadar artık her şeyi yanı başınızda görmeye başlamanız da mümkün bir hale gelmeye başlayacaktır. Sadece Villant ile sınırlı kalmayarak Eca yoğuşmalı kombi konusunda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Demirdöküm Yoğuşmalı Kombi

Kombi alım ya da montaj işlemleri konusunda başla yerlerde zaman kaybı yapmayın Tam aksine sektörün en iyisi olarak ortaya çıkan firmamıza yönelin. Demirdöküm yoğuşmalı kombi konusunda da alanında uzman kişilerimizle sizlere kusursuz şekilde bir hizmet ortaya koymaya devam ediyoruz. Üst düzeye sahip olanaklardan yararlanmak adına hemen sizlerde vakit kaybı yapmadan harekete geçmeye de başlayın. 

Doğalgaz Tesisat Kurulum

Sektörde her daim büyümeye devam eden kurumsal firmamız doğalgaz tesisatı konusunda hizmet verir.

 

Doğalgazların kurulumu öncesinde tesisat ile ilgili olarak incelemeler yapılır. Buna göre doğalgaz tesisatı en güvenli olan yere monte edilir. Olası bir aksiliğin yaşanmamadı adına da uzman ekibimiz geniş çaplı bir şekilde önlem almaya devam ediyor. Şimdiye kadar ortaya koymuş olduğumuz hizmnetler sonrasında da istenmeyen olumsuz durumlar ön plana çıkmamıştır. Tam aksine istediğiniz kalite de bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Doğalgazlarınızın en kısa süre içerisinde kurulumunun yapılmasını sağlamaktayız. Gel gelelim son dönem de en çok önem arz eden bir başka önemli konulardan biri olarak da doğalgaz açma işlemleri ile ilgili olduğunu söylememiz gerekmektedir. Dopalgaz açma ya da kapama işlemlerine başvuruyor olabilirsiniz. Kombi montajı proje çizimi yapılmadan hemen olmaz. İlk etapta izlenmesi gereken çözüm yollarından birisi de projelerin mutlaka iğdaş tarafına sunulması olacaktır. Doğalgaz proje çizimi için uzman mühendislerimiz de elinden gelenin fazlasını ortaya koyar.

 

Doğalgaz Proje Çizim Mühendislik

Mühendislerimiz yetki belgesine sahiptir. Her biri eğitim sahibi olduğundan dolayı sonuç olarak da ortaya güzel işler çıkar. Sizlerde yeni bir kombi satın alma taraftarı içerisindeyseniz kombi fiyatları ne kadar olduğunu da firmamızdan öğrenebilirsiniz. Haftanın her günü aktif olarak çalışmalarımız sürüyor. Buna göre sizlerde mağdur olmadan tarafınıza sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanın. 

Demir Döküm Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Ülkemizde kombi, hemen herkes tarafından kullanılan son derece ihtiyaçlı ürünlerden biri olmayı başarıyor.

 

Kombi denildiği zaman en sık tercih edilen markalardan biri olarak da karşımıza Demirdökü çıkıyor. Demirdöküm yoğuşmalı kombi ihtiyacınız varsa en doğru adres içerisinde yer almaktasınız. Değerli halkımıza özel olarak kaliteli bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman zarfı içerisinde hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kombilerinizle ilgili olarak istemediğiniz sorunlar yaşanmaz. Tam aksine güven teminatı adı altında hizmetlerden de yararlanma şansına sahip olursunuz. Yoğuşmalı kombi isteyenler için firmamız günün her anında hizmet veriyor. Gerek demirdöküm kombi fiyatları gerekse de montajları konusunda geniş bir hizmet ağı ortaya koymaktadır. Tüm bu konuda sizlerde artık üst düzeye sahip bir hizmetlerden yararlanın. Tamamen ekonomik bir şekilde hizmet verdiğimizden dolayı firmamızı seçebilirsiniz.

 

Doğalgaz Proje İşlemleri

Doğalgaz proje çizimi, son zamanda önem arz eden konulardan birisidir. Doğalgazların verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Yeni baştan bir doğalgaz kurulumu gerçekleşecekse doğalgaz proje çizimlerinin yapılması gerekir. Proje çizimleri sonrasında da kombi montajı sorunsuz şekilde yerine getirilmiş olur. Sadece Demirdöküm markası için değil aynı zamanda da Eca, Villant, osch yoğuşmalı kombi konularında da firmamız gerekli tüm hizmeti sunmaya devam ediyor. 7/24 dur durak demeden çalışmalarımızı profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Sizlerde alacağınız hizmetlerden fazlasıyla memnun kalmaya başlayacaksınız.

Doğalgaz Tesisatı

Hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan doğalgazın da tesisatı yapılarak kullanılmaya başlanması gerekiyor.

 

Doğalgaz tesisatı konusunda mutlaka profesyonel firmadan yardım alınması gerekir. Yapılacak olan kaliteli ve sorunsuz tesisat işlemleri sonucunda istenmeyen bir durumlar yaşanmaz. Öyle ki hatalı tesisat kurulumları çok büyük sorunları da ne yazık ki ortaya çıkarabiliyor. Bunun bilincinde olarak sizlerde mutlaka profesyonel doüğalgaz tesisat firmalarından hizmet almaya başlamalısınız. Uzun zamandan bu yana hizmet veren profesyonel firmalardan birisiyiz. Uzman firmamızdan alacağınız hizmetler sonrasında da kesinlikle pişmanlık duymayacaksınız. Tam aksine en kısa zaman dilimi içerisinde ihtiyaçlarınızın ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız . Kombilerinizi bundan böyle güvenli olarak kullanmaya başlamak ise tamamen sizin elinizde olacak. Sektörün en güvenilir ekiplerinden biri olarak sizlere 7/24 aktif şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Buna göre ister Vaillant kombiler kullanılsın isterse de Demirdöküm yoğuşmalı kombi kullanılsın. Her markaya hitap eden etkin çalışmalarımız bulunur.

 

Doğalgaz Tesisat Fiyatları

Ekonomik fiyatlı hizmetlerimizin yanı sıra maksimum kaliteye çıkan çalışmalarımızda tercih edilen firma olmamıza zemin hazırlamaktadır. Buna göre sizlerde kombi montajı yaptırmaya karar verdiğiniz zaman hiç düşünmeden firmamızı arayabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız hakkında da tam anlamı ile bir bilgi sahibi değilseniz daha önce ortaya koymuş olduğumuz çalışmalarımızı incelemenizi önermenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle ne kadar güvenli ve bir anlamda da kaliteli hizmet ortaya koyduğumuzu görmüş olursunuz.

Doğalgaz Kombi Fiyatları

Kombi konusunda profesyonel düzeyde bir hizmet ortaya koyan firmamız kombi fiyatları ile ilgili olarak bilgi veriyor.

 

Kombi satın almak isteyen kişileri şüphesiz yakından ilgilendiren konulardan birisi de kombi fiyatları ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Son derecew ekonomik düzeyde bir rakamlarla sizlerin ihtiyaç duyduğu kombileri sunuyoruz. Buna göre artık sizlerde nasıl bir fiyat ve model özelliğine sahip kombi arıyorsanız firmamızda bulacaksınız. Geniş bir departmana sahip olduğumuzdan dolayıdır ki istediklerinizi çok kolay şekilde bulmanız mümkün hale dönüşmeye başlayacak. O halde sizlerde vakit kaybı yapmadan bu konuda ki uzman hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın. Garanti kapsamı adı altında tarafınıza yönelik olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Böylelikle sizlerde yoğuşmalı kombi konusunda ki ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamış olursunuz. Esenyurt kombi vaillant hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Vailant markalı kombi istiyorsanız hemen firmamıza bu durumu bildirebilirsiniz.

 

Doğalgaz Tesisat İşlemi

Doğalgazlarlar ilgili olarak temizleme, açma, kapama ve daha fazla işleriniz olabilir. Bu konuda da sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Hemen sizlerde başka yerlere başvurmadan firmamıza yönelin. Doğalgaz proje çizimi konusunda yardım alın. Bu sayede doğalgazlarınızı normalden daha kısa süre içerisinde kullanmaya başlayın. Üstelik gel gelelim ister evde isterseniz de işyerleriniz de doğalgazlarınızın sorunsuz şekilde kullanımlarını gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Hemen vakit kaybı yapmadan sizlerde kombi montajı konusunda profesyonel firmamıza yönelin. 

En Ekonomik Kombi Fiyatları

Yeni baştan kombi satın alacak kişiler doğal olarak tasarruflu olmasına da çok fazla dikkat ediyor.

 

İstediğiniz kombileri firmamızın ürün gamı içerisinde bulacaksınız. Üstelik kombi fiyatları cep yakmayacak şekilde özel olarak ayarlanmıştır. Sizlerde hemen bu konuda ki kaliteli hizmetlerden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kombilerin hayatımız içerisinde ne kadar çok önemli olduğu aşikar. Bu sebepten dolayıdır ki kombileri bundan sonra verimli şekilde kullanmak ise tamamen sizin elinizde olacaktır. Bu konuda siz değerli müşterilerimize gereken çalışmaları sunmaya devam ediyoruz. Tamamen birinci sınıf kalitede bir çalışma tarafınıza sunulmaya devam edilecektir. Kombilerinizin verimli şekilde kullanılması adına elimizden geleni yapmaktayız. Tamamen ekonomik fiyatlı bir şekilde kombileri sunuyoruz. Geniş ürün kategorimize göz attığınız zaman ise Vaillant yoğuşmalı kombi bulunuyor. Sadece bu markayı barındırmayarak aynı zamanda da Eca yoğuşmalı kombi olarak da hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Beylikdüzü Kombi Vaillant

Kombilerinizi verimli şekilde kullanmanız adına yardımcı oluyoruz. Kombi montajı konusunda hizmet alabilirsiniz. Uzman ve deneyimli ekibimiz sayesinde kombilerinizin kurulumu yapılacaktır. Kaliteli bir firmamız sayesinde kombilerinizi gönül rahatlığıyla kullan

Sepete Henüz Ürün eklemediniz!